HAKKIMIZDA

İlan Nereye verilir sorusunun cevabıyız.
Yani İlkeli, etkili, ekonomik, ilanın adresiyiz.

İlke Reklam olarak sektörümüzde 33 yıllık tecrübesiyle, binlerce müşterimizin takdirleri, tercihleriyle ilkeli, etkili, ekonomik ilancılığın doğru adresidir.  İlke Reklam yasal ve yetkili olarak,ulusal yayın yapan tüm gazetelerin resmi ilan servisidir.
Sayın ilan veren, Gazetelere ilan verirken cevaplanması gereken iki önemli soru vardır;Hangi ilan hangi gazetede geri dönüşüm alır, etkili olur? Hangi ilan hangi gazetede daha ekonomiktir? Eğer mesleğiniz ilan reklam prodüktörlüğü ise türkçesi; ilancı iseniz, sadece bu soruların yanıtlarını bilmeniz yeterli değildir. Aynı zamanda bu gerçekleri müşterinizin menfaatleri yönünde kullanma yürekliliğini, samimiyetini de gösterebiliyorsanız sektörünüzde marka olmuşsunuz demektir.İLKE REKLAM AJANSI 32 yıllık geçmişinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmus ve sektöründe marka olmus bir firmadır. İLKE REKLAM AJANSI İlan ve Reklam sektörüne 1987 yılında girmiştir. Sektöründe; yirmi sekiz yıllık bir deneyim ve birikim sahibi olan firmamız aradan geçen yıllar içinde ilk kuruluşunda en büyük sermaye olarak ortaya koyduğu meslek ahlakından, dürüstlüğünden, hizmet anlayışı ve heyecanından hiç ödün vermemiştir.
            Hakkaniyeti sadece kendi çıkarları için değil; müşteri cephesinede taşıyabilen, dürüst ticaret felsefesiyle ilkeli ilancılığın her zaman adresi olmuştur.