İlan Ver

İlke İlan Reklam ltd.şti’nin Gazete ilan servisine ait gazeteilanservisleri.net sitesine hoşgeldiniz.
Gazeteye ilan vermek istiyorsanız; ilkeli, etkili, ekonomik doğru ilanın adresinde yani doğru adrestesiniz.
Lütfen ilan vermek istediğiniz gazeteyi seçerken vereceğiniz ilanın konusuna, içeriğine uygun gazete seçimi yapın. Yani elma satıyorsanız kasap vitrininde ürününüzü sergilemek yanlış seçim olacaktır.
Gazeteye ilan vermek doğru medya seçimi ile çok daha etkili olacaktır. Kıymetli bir mülkünüzü satmak amacıyla gazeteye ilan vermek istiyorsanız; ilanınızı spor veya magazin gazetelerine vermek ne kadar doğru olur?
İlke İlan Reklam Ajansı  Hürriyet gazetesi, Sabah Gazetesi, Posta Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Star Gazetesi, HaberTürk Gazetesi, Radikal Gazetesi, Cumhuriyet Gazetesi, Zaman Gazetesi, ve Ulusal bazda yayın yapan tüm Gazetelerin Resmi ilan servisidir.
Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamıza Gazete ilanınızı vermek için ilan destek hatlarımızı arayabilir veya
İLAN VERME menüsünde bulunan gazetelere ilan ver  formlarını kullanarak İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana Baskılarını dilerseniz Ulusal Baskıya ilanlarınızı internet ortamında yayınlatabilirsiniz.
Sektöründe 32 yıllık tecrübesi olan şirketimiz ve alanında uzman,tecrübeli elemanlarımız mümkün olan en kısa süre içinde size geri dönüş yaparak ilanınızın içeriğine göre maksimum geri dönüşümü en ekonomik şekilde almanızı sağlayacak; medya seçiminizde size yardımcı olarak ilanınızı yapılandıracaktır.