KAYIP (ZAYİİ) İLANI VERMEK

Sn. ilanveren,

Zayi( Kayıp ilanı vermek) istiyorum diyorsanız doğru sayfadasınız.
Zayi( Kayıp ) ilanı ; Nüfus cüzdanı, Sürücü belgesi, Öğrenci kimlik kartı, Diploma, Geçici mezuniyet belgesi, Akbil, Öğrenci pasosu, Lise diploması, Sağlık karnesi, Bağkur, Emekli sandığı, SSK, SGK kimlikleri, Şirketlere özgü fatura, irsaliye, çek, fatura, tahsilat makbuzu, senet, ödeme kaydedici cihaza ait olan belgeler, vergi levhası, araba ruhsatı, otomobil plakası, silah ruhsatı, kamu kurum ve kuruluşlarına kimlik kartı vb. birçok muhtelif belge evrak kayıplarında çalınmasında verilebilir. Zayi (Kayıp) İlan yayınlandığında ilanın bulunduğu sayfa tarih kısmının da görüneceği şeklide 2-5 yıl saklanmalıdır. Ekonomik kayıp zayi ilanı vermek için ilan destek hatlarımızı arayabilir yada aşağıdaki tablodan ilan vermek istediğniz gazetenin logosunu tıklayarak internetten online ilan verebilirsiniz

Kayıp ilanı verme  kısaca kanunlar nezdinde önem arzeden her türlü evrak ve vesika için verilir. Gazeteye kayıp ilanı vermek; Kaybınıza ilişkin bir zayi (kayıp) ilanı vermeye karar vermekle çok doğru bir adım atıyorsunuz. Düşünün ki Ticari evrak ve sair matbu evraklar dışında da olsa bir Nüfus Cüzdanınızın veya ehliyetinizin kaybı ileride sizi hiç istenmeyen çok sıkıntılı bir duruma sokabilir. İnsanların başına gelenleri duyuyor, okuyor, şahit oluyoruz. Kayıp ilan servisi aranarak en fazla 20-30.TL gibi cüzzi bir fiyatla vereceğiniz bir kayıp ilanı ileride sizi altından kalkılmayacak derecede yüklerden peşin peşin kurtulmanıza çok büyük fayda sağlayacaktır. Kayıp ilanı veren Avukat, hukukcu müşterilerimizin çok fazla olması tasadüf olamaz. Bu sebepten şayet kayıp kimlik veya bir evrak varsa sende kayıp ilanı ver.

Kayıp ilanı nasıl verilir : İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, İzmir, Eskişehir; Bolu, Sakarya, Gaziantep, Van, Erzurum Türkiyenin neresinden olursa olsun kayıp ilanlarınızı online veya telefonla arayarak en uygun fiyatlarla Kayıp ilanları servisimize verebilir, ödemesini Viza, Havale, EFT, Posta havalesi şeklinde rahatlıkla yapabilirsiniz.
Kayıp ilan servisi
istanbul kayıp ilan servisi telefonu………………………………  0216 388 1642
Ankara kayıp ilan servisi telefonu……………………………….. 0312 336 2244
Kayıp ilanı neden verilir?

Kayıp ilanı verme sizi birçok olası şanssızlıktan korur.  Kayıp ilanları önem arz eden    ilanlardandır. Nufus Cüzdanımızın Kayıp edilmesi veya  çalınması halinde kimin eline  geçtiğini bilemeyiz, kötü niyetli kişlerinin eline geçtiği  anda bu bilgileri kendi kötü  emellerine yönelik çok rahat kullanmaktadırlar. Şirket  kurulumu, kredi kartı  çıkartma, kefillik, kredi çekme, terör, hırsızlık gibi yasalara  uygun olmayan ne kadar kötü, suç teşkil eden iş varsa hepsinde değişik biçimlerde  kullandığını zaman içindeki  alınan ilanlardan ve müşteri ile diyaloglardan bilmekteyiz. Bir kayıp ilanı vererek gelecekte başınıza gelebilecek kötü olaylara  karşı  tedbirini almış olacaksınız. Unutmayınız ki herşey bir defa oluyor. En kötü  seneryoyu  düşünerek Kayıp ilanı vermek suretiyle Tedbir almanın size çok faydası  olacaktır.


KAYIP İLAN ÖRNEKLERİ
1- Ehliyetimi kaybettim hükümsüzdür ADI SOYADI …………………………..   15.TL 
2- Nüfus Cüzdanımı, ehliyetimi kaybettim hükümsüzdür ADI SOYADI ……..   20.TL
3- İstanbul Üniversitesi Mühendislik fakültesinden aldığım diplomamı kaybettim hükümsüzdür…. ADI SOYADI ….  50.TL